NATURE'S PROTECTION KITTEN POUTRY 18 KG

2.650,00 ₺ 3.450,00 ₺

Nature's Protection Kitten Kümes Hayvanlı Yavru Kedi Maması 18 Kg


Ürün Bilgisi

Nature's Protection Düşük Tahıllı Kümes Hayvanlı Yavru Kedi Maması, Nature's Protection ve veterinerlik ve beslenme uzmanlarından oluşan ekibinin yanı sıra üretim profesyonelleri, iyi beslenmenin sağlıklı ve uzun bir yaşamı nasıl etkilediğine dair derin bir anlayışa sahiptir. Ürünlerimizin formüllerinde tutarlı bir şekilde uygulanan bu bilgi ve deneyim, insan ve hayvan arasındaki ilişkinin hem keyifli hem de ödüllendirici olmasına katkıda bulunur.


Genel Faydaları

Yavru kedilerin ihtiyaç duyduğu %100 besleyici ve dengeli formül! Tüm bileşenler, yaşamın en hassas döneminde optimal bir başlangıç ​​sağlamak için özenle seçilmiştir. Kolay sindirilebilir ve sorunsuz bir sütten kesme süreci ve katı gıdalara kolay geçiş sağlar. Emziren bir kediye de verilebilir. Optimum kemik büyümesi, güçlü kaslar ve iyi dayanıklılık için gerekli tüm doğal besinler, yavru kedinizin genel sağlığına fayda sağlayacaktır. Doğal prebiyotikler ve maya özleri, yavru kedinin doğal savunma sistemini güçlendirir.


İçindekiler

Kanatlı unu (tavuk %83, hindi %12, ördek eti %5), mısır glüteni, kümes hayvanları yağı, pirinç, mısır, balık unu, yumurta tozu, balık yağı, şeker pancarı küspesi, dinamik olarak mikronize klinoptilolit (%1) , keten tohumu , bira mayası, hindiba özü, avize özü


Beslenme Katkı Maddeleri

A vitamini 27.500 IU, D3 vitamini 2.063 IU, E vitamini 756 mg, demir 69 mg, iyot 2 mg, bakır 7 mg, manganez28 mg, çinko 158 mg, selenyum 0.14 mg. Antioksidanlar: Doğal kaynaklı tokoferol açısından zengin özler.


Analitik Bileşenler

Ham protein %34, ham sıvı ve katı yağlar %22, ham kül %6,3, ham lif %1,3, kalsiyum %1,5, fosfor %0,9, potasyum %0,7, sodyum %0,3, yağ asitleri dokosaheksaenoik + eikosapentoenoik – %0.262.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Taksit tablosu bilgi amaçlı olup, peşin yada taksit tercihinizi ödeme sayfasında belirtebilirsiniz.
Mağazamız %100 güvenli ödeme alt yapısı ile korunmaktadır. Bu yüzden iptal ve iade durumlarında çekilen tutarın kartınıza aynen iadesi sağlanabilmektedir.