Natures Protection Np Superior Care White Dogs Starter Tahılsız Somunlu Yavru Köpek Maması 10+2 Kg

850,00 ₺ 1.450,00 ₺

Etiketler: beyaz, beyaz köpek, natures, protection, beyaz ırk, göz yaşı, leke, gözyaşı lekesi, kaliteli, mama, köpek, maltis, maltese, pomeryan, pomeiran, ucuz mama, 10 kg,

Nature's Protection Adult Beyaz Tüylü Starter Somonlu Başlangıç Yavru Köpek Maması 1.5 Kg

Tüm Irklardan Beyaz Tüylü Yavru Köpekler İçin Tam Besleyici Ve Dengeli Kuru Mama.


Gözyaşı Ve Tükürük Nedeniyle Oluşan Göz, Ağız Ve Pati Çevresindeki Kahverengi Lekelerin Önlenmesine Ve Giderilmesine Yardımcı Olan Yavru Köpekler İçin Benzersiz Formül.

Uygun Şeffaf Gözyaşı, Tükürük Bileşimini Sürdürmek Ve Paslanmaz Bir Kaplama Tutmak İçin Dikkatlice Tasarlanmıştır.

Glüten İçermeyen Bileşenler İçeren Diyet, Sindirim Sistemi Bozukluklarını Ve Alerjik Reaksiyonları Önlemeye Yardımcı Olabilir.

Alerjik Reaksiyonlara Neden Olabilecek Tahıl Bazlı Bileşenler İçermez.

Hassas Sindirim Sistemine Sahip Evcil Hayvanlar İçin Uygundur Çünkü Bu Tür Yemler Sindirim Sistemine Yük Oluşturmaz.

En Kaliteli Proteinlerin Ana Ve Kolayca Sindirilebilir Kaynağı - En Yüksek Kaliteli Somon.

Yalnızca En Yüksek Kaliteli Bileşenler İçerir.

Antarktika Krili, Benzersiz Ve Sürdürülebilir Omega-3 Kaynağı, Evcil Hayvanınızın Vücuduna Bilimsel Olarak Kanıtlanmış Faydaları İle Hizmet Eder.

Son Araştırmalara Göre* Krilden Elde Edilen Omega-3, Normal Balık Yağlarından 2,5 Kat Daha Etkili Bir Şekilde Emilir.

Nature's Protection Adult Superior Care Faydaları

Microzeogen:&Nbsp;Dinamik Olarak Mikronize Klinoptilolit, Bağırsak Mikroflorasını Ve Besin Emilimini Aktif Olarak Uyarır. Özel Mikro Yapısı Sayesinde Vücuttaki Toksinlerin Atılmasına Ve Bağışıklık Sisteminin Güçlendirilmesine Yardımcı Olabilir.


Göz Yaşı Lekesi Önleyici:&Nbsp;Özenle Seçilmiş Protein Kaynakları, Gözyaşının Doğru Bileşimini Koruyabilir Ve Göz, Ağız Ve Pati Çevresindeki Kahverengi Lekelerin Çıkarılmasına Yardımcı Olabilir.


Hipoalerjenik:&Nbsp;Morina, Mezgit Ve Saithe Hipoalerjenik Özellikleri Nedeniyle Değerlidir. Ayrıca Beyaz Balık, Köpekler İçin Hayati Önem Taşıyan A Ve D Vitaminine Diğer Balıklardan Daha Fazla Sahiptir.


Parlak Renkli Tüy:&Nbsp;Üstün Omega-3 Yağ Asitleri Kaynakları - Hodan Ve Somon Yağları - Tüyün Yoğun Rengini Ve Cildin Mükemmel Durumunu Korumaya Yardımcı Olabilir.


İçindekiler

Somon %45 (Kurutulmuş Ve İnce Öğütülmüş), Kurutulmuş Patates Küspesi, Tatlı Patates, Kümes Hayvanları Yağı, Bezelye, Kril Unu (Min. %4), Şeker Pancarı Küspesi, Somon Yağı, Dinamik Mikronize Klinoptilolit (%1), Keten Tohumu, Fruktooligosakkaritler (Fos), Avize Özü, Kurutulmuş Kadife Çiçeği (Lutein Kaynağı).


Besin Katkı Maddeleri

Vitamin D3 ( 3a671 ) – 1500 Iu, Vitamin E (3a700) – 530 Mg, Folik Asit (3a316) – 1 Mg, Biotin (3a880) – 1 Mg, Demir(Iı) Sülfat Monohidrat (3b103) – 50 Mg, Susuz Kalsiyum İyodat (3b202) – 1,5 Mg, Bakır(Iı) Sülfat Pentahidrat (3b405) – 5 Mg, Mangan Sülfat Monohidrat (3b503) – 20 Mg, Çinko Sülfat Monohidrat (3b605) – 115 Mg, Sodyum Selenit (3b801) – 0,1 Mg.


Analitik Bileşenler

Ham Protein – %27,Ham Sıvı Ve Katı Yağlar – %16,Ham Kül – %8,5, Ham Lifler – %3,Kalsiyum – %1,4,Fosfor – %1,Potasyum – %0,6,Sodyum – %0,4,Omega 3 – %0,49,Omega 6 – %2,61.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Taksit tablosu bilgi amaçlı olup, peşin yada taksit tercihinizi ödeme sayfasında belirtebilirsiniz.
Mağazamız %100 güvenli ödeme alt yapısı ile korunmaktadır. Bu yüzden iptal ve iade durumlarında çekilen tutarın kartınıza aynen iadesi sağlanabilmektedir.