Natures Protectıon Red Coat 1,5 Kg

320,00 ₺ 415,00 ₺

Natures Protection Kırmızı Tüylü Kümes Hayvanlı  Köpek Maması 1,5 Kg


• Özel bir RCE (Red Coat Enhancer) formülü ile yapılmış, kırmızı genetik tüy pigmentinin korunmasına ve vurgulanmasına yardımcı olabilir.

• Salatalık ve sertifikalı somon yağı, yemi cildin elastikiyetini koruyan, dehidrasyon, kepek, kaşıntıdan koruyan ve tüylere parlaklık veren Omega-3 ve Omega-6 yağ asitleri ile tamamlar.

• Doğal antioksidanlar - E vitamini ve biberiye özü - hücreleri serbest radikallerin zararlı etkilerinden korumaya yardımcı olabilir.

• En kaliteli kümes hayvanları ana protein kaynağıdır.

• Buğday içermeyen formül - buğday glütenine karşı alerjik reaksiyon riskini ortadan kaldırır.

Dinamik olarak mikronize klinoptilolit, bağırsak mikroflorasını ve besin alımını aktif olarak uyarır. Özel mikro yapısı sayesinde vücuttaki toksinlerin atılmasına ve bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olabilir.

Kırmızı tüy pigmentinin korunmasına ve vurgulanmasına yardımcı olabilecek kırmızı kürk rengine sahip köpekler için özel bir formül.

Esansiyel yağ asitleri, bağışıklık sistemini güçlendirmek, beynin, kardiyovasküler sistemin düzgün işleyişini sürdürmek ve inflamatuar süreçleri kolaylaştırmak için özellikle değerlidir.

En yüksek kalitede özenle seçilmiş ürünlerden oluşturulan eksiksiz, özellikle köpekler için favori mama kolayca sindirilir, bu nedenle evcil hayvan az ve sert dışkılarla dışkılayacaktır.

İçindekiler;  kümes hayvanları eti %37 (kurutulmuş ve ince öğütülmüş), pirinç, arpa, kümes hayvanları yağı, kuzu eti (kurutulmuş ve ince öğütülmüş), tavuk ciğeri hidrolizatı, şeker pancarı dilimleri, soya proteini izolatı, karides unu, somon yağı, havuç çekirdeği, yumurta tozu, dinamik olarak mikronize klinoptilolit (%1), fruktooligosakkaritler (FOS), avize özü, kurutulmuş kızılcık, salatalık yağı, yeşil çay.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Taksit tablosu bilgi amaçlı olup, peşin yada taksit tercihinizi ödeme sayfasında belirtebilirsiniz.
Mağazamız %100 güvenli ödeme alt yapısı ile korunmaktadır. Bu yüzden iptal ve iade durumlarında çekilen tutarın kartınıza aynen iadesi sağlanabilmektedir.